Krótkofalarskie

Site Slogan

Aktualności:dsdsfsfddsf

Przeróba słuchawki bluetooth na indukcyjną pętle bluetooth

(Przeczytany 5831 razy)

sushi

  • Newbie
  • *
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
Witam,
To mój pierwszy post, także nazywam się Michał i nie znam się zupełnie na radiokomunikacji, piszę tu bo chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy i trochę podszkolić.
Widziałem gdzieś informacje pomocne przy wykonaniu tego o czym zaraz napiszę ale niestety zgubiłem dobrego linka temu szukam pomocy u Was, przepraszam jeżeli to zły dział ale nie wiem który jest lepszy;)
Chciałbym przerobić słuchawkę bluetooth taką dużą którą nosi się na uchu na pętle indukcyjną do łączności z mikrosłuchawką. Widziałem takie przeróbki i widziałem gdzieś opis jak to zrobić ale było to jakiś czas temu i zginęło. Proszę o pomoc i wskazówki w wykonaniu takiego pomysłu, z tego co pamiętam zamiast głośniczka nawijało się drut ale co i jakd dokładnie nie pamiętam. Docelowo chciałbym otrzymać taki komplet http://allegro.pl/mikrosluchawka-z-bluetooth-super-dzwiek-i2306214977.html a mam do dyspozycji podobny komplet tylko że z pętla na kablu i słuchawkę bluetooth. Zagmatwałem trochę w opisie ale mam nadzieję że zrozumieliście ;)
Liczę na Waszą pomoc
pozdrawiam
michal